Menu

Denumirea completa a societatii:  SC LAND MOTORS SRL
Adresa Sediu Social:   Ors. Baia Mare, Bd. Independentei, Nr. 57,
                                                 Jud. Maramures, Romania
 
Nr inreg. Reg. Comertului:    J24/855/2003
CUI:    RO15649724
 
Capital social:    151.000 RON


Conducerea Toyota Baia Mare  

Emil Tarau

Director General

emil.tarau@baiamare.toyota.ro

+40 262 349 149

Dragomir Danciu

Administrator

dragomir.danciu@baiamare.toyota.ro

+40 262 349 149

 Departament Vanzari  Auto noi/rulate 

Ionut Pop

Director Vanzari

ionut.pop@baiamare.toyota.ro

+40 724 353 614

Darius Mosu

Consultant Vanzari

darius.mosu@baiamare.toyota.ro

+40 729 019 179

Lucian Carceag

Consultant vanzari

lucian.carceag@baiamare.toyota.ro

+40 728 291 946

Departament Service  

Tibor Olah

Manager Service

tibor.olah@baiamare.toyota.ro

+40 729 400 222

Adrian Tarau

Consilier Service

adrian.tarau@baiamare.toyota.ro

+40 721 200 896

Marius Gita

Consilier Service

marius.gita@baiamare.toyota.ro

+40 752 018 468

Ionut Tira

Coordonator Tinichigerie - Vopsitorie

ionut.tira@baiamare.toyota.ro

+40 731 110 223

Marton Sabou

Consilier Piese de Schimb

piese@baiamare.toyota.ro

+40 722 677 716

Departament Financiar-Contabil 

Bianca Balea

Director Economic

bianca.balea@baiamare.toyota.ro

+40 728 110 121

Adelina Matei

Economist

adelina.matei@baiamare.toyota.ro

+40 724 353 612

Relatii Clienti  

Bianca Ciupitu

Coordonator Relatii Clienti

bianca.ciupitu@baiamare.toyota.ro

+40 731 041 077